Zosia z ulicy Kociej. Na wygnaniu
-20%

Zosia z ulicy Kociej. Na wygnaniu

Ta książka nie została jeszcze wydana. Jeżeli włączysz ją do swojego zamówienia, zostanie ono zrealizowane dopiero po jej wydaniu czyli po 2019-06-05.

forma wydania: książka papierowa
oprawa: broszurowa

ilustrator:

Agata Raczyńska


rok wydania: 2019
liczba stron: 208
format: 140 x 192 mm
przedział wiekowy: 6-10
numer ISBN: 978-83-10-13149-2
 
 
cena:
24.90 zł
19.90
Książkę będzie można zamawiać od 2019-05-22
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
Cześć! To znowu ja – Zosia z ulicy Kociej. Spędzamy wakacje w Ośmiu Dębach (zwanych przez moją siostrę OŚMIOMA ZĘBAMI). Trochę się nudzimy, mokniemy, czytamy i zajadamy racuchy. OSIEM ZĘBÓW od dawna ma już okres świetności za sobą, choć dziadek Dyzio twierdzi z mocą, że pięknie jeszcze będzie. A tymczasem na Kociej trwa remont, choć na skutek pojawiających się co rusz komplikacji najwyraźniej nie zamierza się szybko skończyć. A w każdym razie – na pewno nie stanie się to w przewidywanym wcześniej terminie… 

"Zosia z ulicy Kociej" to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. W jedenastej części między innymi: ROZPIĘTRZENIE Kociej, siedzenie na BAOBABIE, ludzko wyglądająca zjawa, a może ZŁUDZENIE LARYNGICZNE, Pan POMIAROWY i ŚLĄSKA ANTENA. Jednego możecie być pewni – z mieszkańcami Kociej 5 nikt się nigdy nie nudzi!

Zobacz pozostałe książki wydane w serii:
Zobacz inne książki należące do kategorii: ,