WNK
Załóż kontoZałóż konto Twój koszykTwój koszyk
Zaloguj się
Zapomniałem hasła

Szukaj

Kontakt


Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA Sp. z o.o.
ul. Apteczna 6,
05-075 Warszawa-Wesoła

tel. 22 643 93 89

http://www.nk.com.pl
naszaksiegarnia@nk.com.pl


Sklep internetowy:

tel. 22 641 56 32


sklep.wysylkowy@nk.com.pl

Kontakt handlowy dla rynku zabawek :

tel. 22 338 92 11

sprzedaz.zabawka@nk.com.pl


NIP: 526-020-52-85
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000038853

Kapitał zakładowy i wpłacony: 96 300,00 PLN

Nr konta dla Klientów z Polski:
Bank Handlowy w Warszawie S.A
50 1030 1508 0000 0008 1885 6000

Nr konta dla Klientów zagranicznych:
IBAN  - PL 50103015080000000818856000
SWIFT – CITIPLPX XXX

PRACOWNICY NASZEJ KSIĘGARNI

Dział Handlowy:

Marek Dobrowolski - Dyrektor Handlowy
m.dobrowolski@nk.com.pl

Agnieszka Żebrowska - Kierownik Działu Handlowego
a.zebrowska@nk.com.pl
tel. 22 331 91 54

Karol Popiński - Kierownik projektu - Rynek Zabawek
k.popinski@nk.com.pl
tel. 22 338 92 11

Marta Pawluk - Specjalista ds. Rynków Publikacji Elektronicznych
m.pawluk@nk.com.pl
tel. 22 338 92 24

Sabina Lasota - Handlowiec (sprzedaż wysyłkowa)
sklep.wysylkowy@nk.com.pl
tel. 22 641 56 32

Agnieszka Szałkiewicz - Specjalista ds. Klientów Hurtowych
a.szalkiewicz@nk.com.pl
tel. 22 338 92 13

Marta Łukasiewicz - Specjalista ds. Klientów E-commerce
m.lukasiewicz@nk.com.pl
tel. 22 338 92 36

Bożena Zamiar - Specjalista ds. Handlowych
b.zamiar@nk.com.pl
tel. 22 338 92 02

Michał Tkaczyk - Asystent działu handlowego
tel. 22 338 92 54


Dział Wydawniczy:

Anna Garbal - Redaktor Prowadząca
a.garbal@nk.com.pl

Katarzyna Lajborek - Redaktor Prowadząca
k.lajborek@nk.com.pl

Katarzyna Piętka - Redaktor Prowadząca
k.pietka@nk.com.pl

Joanna Wajs - Redaktor Prowadząca
j.wajs@nk.com.pl

Magdalena Korobkiewicz - Sekretarz redakcji
m.korobkiewicz@nk.com.pl

Joanna Kończak - Sekretarz redakcji
j.konczak@nk.com.pl

Zuzanna Laskowska - Asystentka działu redakcji
z.laskowska@nk.com.pl


Dział Promocji:

Jan Ławicki - Dyrektor Działu Promocji i Reklamy
j.lawicki@nk.com.pl

Maria Pstrągowska - Starsza Specjalistka ds. Promocji i Reklamy
m.pstragowska@nk.com.pl

Bartosz Renans - Specjalista ds. Promocji i Reklamy
b.renans@nk.com.pl

Wiktoria Korzeniewska - Specjalistka ds. Promocji i Reklamy
w.korzeniewska@nk.com.pl

Marta Mleczak - Specjalistka ds. Promocji i Reklamy

Joanna Ucher - Specjalistka ds. Promocji i Reklamy


Dział Produkcji:

Małgorzata Wielądek - Dyrektor Produkcji


Dział Gier Planszowych:

Jarosław Basałyga - Dyrektor ds. Gier Planszowych

Michał Zwierzyński - Specjalista ds. Gier Planszowych (sprzedaż praw)

Jakub Mann - Specjalista ds. Gier Planszowych

Patrycja Jaworska - Specjalista ds. Promocji Gier Planszowych

Karolina Burna – Asystentka ds. Promocji Gier Planszowych

Krystyna Michalak – Specjalista ds. Produkcji Gier Planszowych

Aleksandra Semla – Asystentka ds. Produkcji Gier Planszowych

Paweł Nowicki – Specjalista ds. DTP


Dział zabawek

Marcin Dudek - Kierownik Działu Zabawek 

Magdalena Król - Specjalistka w Dziale Zabawek


Jeśli masz uwagi i pytania dotyczące funkcjonowania serwisu skontaktuj się z webmaster@nk.com.pl