Zagadka królowej myszy. Detektywi z Tajemniczej 5
-20%

Zagadka królowej myszy. Detektywi z Tajemniczej 5

Ta książka nie została jeszcze wydana. Jeżeli włączysz ją do swojego zamówienia, zostanie ono zrealizowane dopiero po jej wydaniu czyli po 2019-04-03.

forma wydania: książka papierowa
oprawa: broszurowa

ilustrator:

Agata Raczyńska


rok wydania: 2019
liczba stron: 144
format: 140 x 192 mm
przedział wiekowy: 6-10
numer ISBN: 978-83-10-13242-0
 
cena:
22.90 zł
17.90
Książkę będzie można zamawiać od 2019-03-20
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
Trzeci tom serii detektywistycznej o młodych śledczych z Tajemniczej 5!

Anka, Piotrek i Jaga (oczywiście razem ze szczurem Sherlockiem) trafiają do domu Olgi Boznańskiej w Krakowie. Z początku nic nie zapowiada zagadki kryminalnej, wkrótce się jednak okazuje, że słynny obraz malarki – "Dziewczynka z chryzantemami" – został skradziony i zastąpiony przez złodzieja kopią. Anka i Piotrek szybko ustalają, że podejrzanych jest tylko czworo: to dyrektor muzeum, woźna, sekretarz i studentka Akademii Sztuk Pięknych. Czy detektywi z Tajemniczej 5 rozwiążą tę sprawę jeszcze przed przybyciem policji?

 
"Detektywi z Tajemniczej 5" zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych.  Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę, elementy wiedzy o historii sztuki oraz interaktywną formę, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek. 

Zobacz pozostałe książki wydane w serii:
Zobacz inne książki należące do kategorii: ,