Rafa koralowa

Rafa koralowa


forma wydania: książka papierowa
oprawa: twarda


rok wydania: 2018
liczba stron: 28
format: 221 x 310 mm
przedział wiekowy: 0-6
numer ISBN: 978-83-10-13402-8
 
     
cena:
44.90
chwilowo brak towaru
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
W ciepłym piasku właśnie wykluły się żółwiki. Teraz pokonują szeroką plażę, by dotrzeć do morza. W jego falach spędzą całe swoje dorosłe życie. Na rafie koralowej spotkają mnóstwo zwierząt: rozmaite gatunki ryb, krewetki, kraby, rozgwiazdy i wiele innych stworzeń. Odwiedź z nimi morskie głębiny i odkryj ten fascynujący podwodny świat! Przy okazji rozwiąż, wyszukując poukrywane na ilustracjach szczegóły!

To książka nie tylko do czytania, lecz także do oglądania, zgadywania i opowiadania. Ćwiczy spostrzegawczość dziecka, uczy kreatywności, pobudza zainteresowanie światem, rozwija wiedzę na temat przyrody i jej ochrony, ale przede wszystkim jest fantastyczną zabawą oraz sposobem na miłe i twórcze spędzenie czasu.Klienci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Najwyższa góra, najgłębszy ocean. Obrazkowe kompendium cudów natury
-70%

W świecie małp
-70%

Kolorowy las. Co tu nie pasuje?
-70%

Kolorowe morze. Co tu nie pasuje?
-70%

Zobacz inne książki należące do kategorii:
Opowiem ci, mamo, co robią dorośli

Literkowa książka

Pucio mówi dobranoc

Rety! Ktoś nowy na placu budowy!

Najnowsza recenzja:
2018-12-17
Esencjalistka [7]
Książka bogato i pięknie ilustrowana, przyciąga uwagę dzieci i przenosi nas w świat niesamowitej rafy koralowej. Książka ćwiczy spostrzegawczość, uczy kreatywności, pobudza zainteresowanie światem oraz zachęca do poznania przeróżnych i tajemniczych mieszkańców rafy. Jest fantastycznym sposobem na twórcze spędzanie czasu oraz umili każdy dzień.
...pokaż pozostałe recenzje