Pucio umie opowiadać
-20%

Pucio umie opowiadać

Ta książka nie została jeszcze wydana. Jeżeli włączysz ją do swojego zamówienia, zostanie ono zrealizowane dopiero po jej wydaniu czyli po 2019-09-04.

forma wydania: książka papierowa
oprawa: twarda

ilustrator:

Joanna Kłos


rok wydania: 2019
liczba stron: 40
format: 205 x 250 mm
przedział wiekowy: 0-6
numer ISBN: 978-83-10-13518-6
 
cena:
39.90 zł
31.90
Książkę będzie można zamawiać od 2019-08-21
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
Poznajcie Pucia i jego bliskich! Ten sympatyczny maluch jest ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. 

Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się nowego członka rodziny. 
Pod każdą dużą ilustracją znajdują się dodatkowe obrazki mobilizujące do opisywania przeżyć bohaterów własnymi słowami, a także pytania skłaniające do rozmowy z rodzicem na temat szczególnie interesujący każdego malucha: własne przyjście na świat. 
Opowiadanie wymaga m.in. rozumienia związków przyczynowo-skutkowych i relacji czasowych. Możemy dzieciom pomóc, zadając pytania typu: "Co się wydarzyło na początku?", "Co potem zrobił Pucio?", " Dlaczego?" oraz używając zwrotów: "najpierw", "później", "na koniec". Przede wszystkim jednak pozwólmy swoim pociechom na samodzielność w opowiadaniu, zadawaniu pytań i wyjaśnianiu napotkanych w książce sytuacji.


Zobacz pozostałe książki wydane w serii:
Zobacz inne książki należące do kategorii: ,