Po ciemku, czyli co się dzieje w nocy
-20%

Po ciemku, czyli co się dzieje w nocy

Ta książka nie została jeszcze wydana. Jeżeli włączysz ją do swojego zamówienia, zostanie ono zrealizowane dopiero po jej wydaniu czyli po 2019-02-27.

forma wydania: książka papierowa
oprawa: twarda


rok wydania: 2019
liczba stron: 64
format: 280 x 340 mm
przedział wiekowy: 6-10
numer ISBN: 978-83-10-13355-7
 
cena:
49.90 zł
39.90
Książkę będzie można zamawiać od 2019-02-13
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
Kiedy moja córeczka była mała, często budziła się w nocy. Musiałam do niej wstawać, karmić ją i tulić, by ponownie usnęła. Początkowo takie pobudki nie przychodziły mi łatwo. Z czasem zaczęłam się jednak przyzwyczajać, a nawet dostrzegać pewne plusy – mogłam bowiem obserwować, co się dzieje na świecie, gdy wszyscy smacznie śpią. 
Zauważyłam, że w oknach pobliskiego biurowca do późnej nocy pali się światło, choć pracownicy dawno już wyszli do domu – to sprzątaczki porządkowały gabinety. Że gdy wszyscy odpoczywają, na ulicach pustego miasta ciężko pracują polewaczki czyszczące jezdnie. Że sąsiad ślęczy przy biurku i coś pisze. Że przez trawnik przebiegła mysz. I że już o piątej pod okoliczne sklepy podjeżdżają pierwsze samochody załadowane pod dach świeżym chlebem. Słowem, zrozumiałam, że noc skrywa mnóstwo tajemnic, których nigdy bym nie odkryła, gdybym nie musiała wstawać do córki. 
Chcecie dowiedzieć się, co jeszcze dzieje się po ciemku? To posłuchajcie.

Zobacz inne książki należące do kategorii: ,