Moja pierwsza encyklopedia obrazkowa

Moja pierwsza encyklopedia obrazkowa


forma wydania: książka papierowa
oprawa: twarda

ilustrator:

Jan Kallwejt


rok wydania: 2016
liczba stron: 28
format: 200x280 mm
przedział wiekowy: 0-6
numer ISBN: 978-83-10-13038-9
 
   
cena:
39.90
chwilowo brak towaru
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
Książka dla maluchów do pokazywania i opowiadania. Czternaście kolorowych rozkładówek wprowadza dzieci w świat – ten najbliższy i ten bardziej odległy. Każda strona prowokuje do wielu pytań. Jaki jest twój ulubiony kolor? Co wkłada się na stopy? Gdzie jest odkurzacz? Co możemy wypić, a co musimy pogryźć? Kto stoi blisko, a kto daleko? Które zwierzęta mieszkają na wsi, a które w lesie? Czym można wykopać wielką dziurę?  Kto pracuje w szpitalu? To, na co zwrócicie uwagę, zależy tylko od Was. Wymyślajcie własne pytania, bawcie się i uczcie razem ze swoim dzieckiem.

Pozycja obowiązkowa dla najmłodszych odkrywców!


Klienci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych
-20%

Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci
-20%

Gdzie się chowa śnieżna sowa? Znajduj zwierzęta na wszystkich kontynentach
-30%

Rok w lesie
-20%

Zobacz inne książki należące do kategorii: ,
Najnowsza recenzja:
2016-10-19
PatrycjaiF [4]
Miłość, miłość, miłość - czyli aktualna książka na topie (może czasem dzieląca podium z Puciem) - duża, kartonowa książka dla najmłodszych (ale spodoba się również tym starszym, daję słowo!), praktycznie bez słów, jednak z ogromną ilością obrazków, pogrupowanych w kategorie, takie jak: na wsi, dom, rodzina i emocje itd.

Ilustracje motywują nas do rozmowy, nazywania rzeczy, uczenia się słów i odgłosów, a także wskazywania przedmiotów przez dziecko.

Książka podzielona jest na bloki tematyczne, a w nich ilustracje przedstawiające przedmioty, ludzi, zwierzęta, związanych z tym działem - dodatkową atrakcją dla starszych dzieci, jest ukrywający się na każdej ze stron mały króliczek - jego odnajdywanie to czasem niezły trening spostrzegawczości :)

Mogłabym pisać wiele o nauce słownictwa, o rozpoznawaniu rzeczy, kształtów, kolorów, o koncentracji, którą dziecko ćwiczy, o spostrzegawczości, o tym, że książka może być pretekstem do wielu rozmów. Mogłabym. Ale napiszę jedno - weź miej tę książkę.
...pokaż pozostałe recenzje