Miłość pod Psią Gwiazdą

Miłość pod Psią Gwiazdą


forma wydania: książka papierowa
oprawa: broszurowa

rok wydania: 2013
liczba stron: 448
format: 135x204 mm
przedział wiekowy: 14-100
numer ISBN: 978-83-10-12359-6
 
   
cena:
36.90
chwilowo brak towaru
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
Książka dostępna również jako:książka papierowa
broszurowa
25.50 zł
Czy pełna kompleksów licealistka może zaimponować najbardziej interesującemu chłopakowi w szkole? Jak nie przegapić prawdziwej miłości, która kryje się nie tam, gdzie jej szukamy? Magda i Andrzej – oboje niepewni własnej wartości. Ich drogi krzyżują się przypadkiem. Czy to, co się między nimi zdarzyło, pomoże im odnaleźć samych siebie? Jaką rolę w ich życiu odegra pewien pies? A nawet dwa psy?

"Miłość pod Psią Gwiazdą" to opowieść o poczuciu winy, a także szukaniu, chwytaniu, utracie i znajdowaniu miłości.

Kupując tę książkę, wspierasz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu.

Przeczytaj wywiad z autorką (KONTRAST, strona 16)


Klienci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Herbata z jaśminem
-20%

Przecież cię znam
-30%

Czynnik miłości
-30%

Dzika jabłoń
-20%

Zobacz pozostałe książki wydane w serii:
Zobacz inne książki należące do kategorii: ,
Najnowsza recenzja:
2013-10-01
izusr [1]
Do "Miłości pod Psią Gwiazdą" podchodziłam z dystansem, nie sądziłam, że zwykła powieść dla młodzieży będzie w stanie aż tak mocno mnie zaangażować. Widać jednak najnowsza książka Łaciny nie jest wcale taka zwykła, a ja... No cóż, ja bardzo dobrze czułam się mając znów siedemnaście lat. Choć przez kilka chwil.

Gdy Andrzej przypadkowo znajduje wiersz w sali gimnastycznej, postanawia koniecznie odnaleźć jego autorkę. Okazuje się, że w dobie Internetu, odnalezienie jej wcale nie jest takie trudne, za to spotkanie na żywo już tak, bo na nie zamiast tajemniczej Deszczowej przychodzi Magdzik. Tak zaczyna się cała historia, która ze strony na stronę, coraz bardziej się rozgałęzia i o której chyba nie ma sensu pisać nic więcej, bo boję się, że mogłabym odebrać przyjemność zagłębiania się w nią, potencjalnemu czytelnikowi.

"Miłość pod Psią Gwiazdą" nawiązuje do losów bohaterów znanych z poprzednich książek Łaciny: "Czynnika miłości" i "Kradzionych róż". Nie wiedziałam o tym przed rozpoczęciem lektury, w związku z tym ani jednej, ani drugiej nie miałam okazji czytać (ale przecież wszystko jeszcze przede mną!), jednak w żaden sposób nie wpłynęło na odbiór najnowszej powieści.

Reszta na: http://czytadelko.blox.pl/2013/09/Milosc-pod-Psia-Gwiazda-Anna-Lacina.html