Między kreskami

Między kreskami


forma wydania: książka papierowa
oprawa: broszurowa

ilustrator:

Marzena Mackiewicz


rok wydania: 2016
liczba stron: 64
format: 210x297 mm
przedział wiekowy: 0-100
numer ISBN: 978-83-10-12981-9
 
   
cena:
19.90
chwilowo brak towaru
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
"Między kreskami" to książka dla ciebie, jeśli szukasz zapomnienia w kolorowym świecie. To ty decydujesz, w jakich barwach go stworzyć. Niebieski kot, różowa żyrafa albo zebra w kolorowe paski? Czemu nie! Daj się ponieść wyobraźni, przecież ona nie ma granic. Chwyć za kredki, flamastry i pobudź do życia owady, ryby, gryzonie, ptaki, a nawet… lwa! Tylko uważaj – to uzależnia! Dzięki jednostronnemu drukowi możesz zastosować dowolne techniki kolorowania, a gotowy obrazek oprawić w ramkę.

Klienci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Pestki
-50%

Wyspy
-50%

Inwazja bazgrołów. Książka do kolorowania
-50%

Planeta bazgrołów. Książka do kolorowania
-50%

Zobacz inne książki należące do kategorii: ,
Najnowsza recenzja:
2016-11-15
begoodart [1]
Jesień to czas kiedy pogoda zazwyczaj nas nie rozpieszcza. Niektórzy w pochmurne dni chowają się pod kocem z dobrą lekturą, inni rozwiązują krzyżówki. Zdarzają się wśród nas i tacy, dla których najlepszą opcją jest spędzenie wolnego czasu z kolorowanką w ręku. Z myślą o tych ostatnich postała książka „Między kreskami”.

Książka Marzeny Mackiewicz to ciekawa propozycja z działu arteterapia, czyli kolorowanek dla dorosłych. Pozwala na chwilę się zatrzymać, zebrać myśli i pokazać innym świat w takim odcieniu w jakim w danym momencie go widzisz. Do artystycznej zabawy potrzebujesz pięciu elementów: wolnego czasu – jest to bowiem zajęcie wymagające skupienia i wyciszenia. Odrobiny fantazji, której musisz dać się ponieść. Odpowiednich narzędzi czyli kredek bądź flamastrów, dobrego humoru oraz na początek wybranej techniki kolorowania. Ale spokojnie jest ich tak wiele, że możesz nimi żonglować do woli.
Więcej: http://www.begoodart.com/2016/11/02/pomaluj-swoj-swiat-recenzja-ksiazki-miedzy-kreskami/
...pokaż pozostałe recenzje