Jak dzieci zmieniają świat? Ciekawostki i zadania

Jak dzieci zmieniają świat? Ciekawostki i zadania

Katarzyna Sowula


forma wydania: książka papierowa
oprawa: twarda


rok wydania: 2017
liczba stron: 128
format: 205 x 258 mm
przedział wiekowy: 6-10
numer ISBN: 978-83-10-13159-1
 
   
cena:
36.90
chwilowo brak towaru
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
Czy wiesz, kto wymyślił Dzień Dziecka? W co się ubierały hiszpańskie infantki (czyli królewny)? Czym kiedyś bawiły się dzieci? Co je mały mieszkaniec Arktyki? Czy dzieci mogą zarabiać pieniądze? Czy zawsze musiały chodzić do szkoły? Kiedy królem Polski była dziewczynka? Co to znaczy "wylać dziecko z kąpielą"? Kto był największym dziecięcym geniuszem muzycznym? Poznaj odpowiedzi na te i wiele innych pytań z niezwykłej książki o dzieciach. Poza ciekawostkami znajdziesz tu dużo interaktywnych zadań. Zaprojektuj  razem z nami własne emotikony, zostań encyklopedystą, napisz list do polityków o tym, co dorośli powinni robić, żeby dzieci były bezpieczne i szczęśliwe, załóż z przyjaciółmi bank czasu, narysuj własny łapacz snów, włącz się do akcji Wielkie Ogólnoświatowe Liczenie Gwiazd!

Ciekawostki, zabawy, zdania, inspiracje do rozmów z najbliższymi, podejmowania wyzwań i niebanalnych aktywności. Dzieciaki potrafią zmieniać świat. I Ty też!

Klienci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Rafa koralowa
-70%

Najwyższa góra, najgłębszy ocean. Obrazkowe kompendium cudów natury
-70%

Kolorowe morze. Co tu nie pasuje?
-70%

Kolorowy las. Co tu nie pasuje?
-70%

Zobacz inne książki należące do kategorii: , ,
Pucio mówi dzień dobry

Pucio mówi dobranoc

Tak wiele rzeczy. So Many Things

Zaginiona wyspa

Najnowsza recenzja:
2017-09-28
IwonaC [176]
W książce autorstwa Katarzyny Sowuli znajdziemy mnóstwo ciekawostek dotyczących dzieci. Chociaż tytuł jest nieco mylący, to każdy temat poruszany w tej publikacji mniej lub bardziej dotyczy dzieci. A czego się z niej można dowiedzieć? Poruszane są tutaj tematy lekkie i przyjemne jak np. dawne zabawy czy ubiory, ale także i te bardzo poważne jak na przykład ochrona praw dzieci. Rozrzut tematyczny jest bardzo duży (od problemów życia codziennego, po ciekawostki historyczne), przez co publikację można spokojnie zaliczyć do tych z cyklu „pytania i odpowiedzi dla ciekawskich maluchów”. Informacje są podane w przystępny i zrozumiały sposób, dzięki czemu starsze dzieci z powodzeniem mogą czytać książkę samodzielnie. Przy każdym temacie na dziecko czekają także różnorodne zadania pobudzające ciekawość, kreatywność i wyobraźnię, a także zachęcające do dalszego działania.

http://www.czytajac.pl/2017/08/dzieci-zmieniaja-swiat/