Najnowsza recenzja:
2020-01-09
migle [25]
Książka już z samej okładki oznajmia „to ja kwintesencja Świąt”. Po przeczytaniu książki mogę stwierdzić, że jest tu wszystko, co wiąże się ze świątecznymi tradycjami na całym świecie. Autor treściwie opisuje starodawne zwyczaje, jak i dzisiejsze realia. Jedno się nigdy nie zmieni i tego mogą być pewni domownicy w moim domu: zielone drzewko pachnące lasem, cześć dla maleńkiego Jezuska i Świętej Rodziny i czekanie do północy na pasterkę.

Książka, którą mamy w swoim posiadaniu to coś szczególnego w tych czasach, to tradycja i smak, smak, za którym tęsknimy. Książka pomoże wiele zmienić. dla chcących innowacji.

Książka jest dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej, chcą świadomie przeżyć każdą świąteczną chwilę. Dla tych chcących powrócić do korzeni, dodając do znanych już tradycji ,te celebrowane zwyczaje przez starsze pokolenia. I w końcu, książkę polecam starszym dzieciom, świąteczne fakty z różnych zakątków świata zaciekawią każdego. Każdego, kto chce mieć wiele do powiedzenia choćby na wieczorku wigilijnym w szkole.