Gry i zabawy dla dzieci

Gry i zabawy dla dzieci

Ta książka nie została jeszcze wydana. Jeżeli włączysz ją do swojego zamówienia, zostanie ono zrealizowane dopiero po jej wydaniu czyli po 2020-06-17.

forma wydania: książka papierowa
oprawa: broszurowa


rok wydania: 2020
liczba stron: 336
format: 140 x 197 mm
przedział wiekowy: 18-100
numer ISBN: 978-83-10-13648-0
 
cena:
36.90 zł
33.00
Książkę będzie można zamawiać od 2020-06-03
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
Wspaniała książka, która pozwala uczyć dziecko kreatywności, a także odkrywać jego zdolności. Poradnik zawiera kilkaset zabaw, prostych i bardziej skomplikowanych, przeznaczonych dla dzieci już od pierwszego miesiąca życia. Autorka wymyśliła je dla własnych dzieci i wraz z nimi je przetestowała. To pozycja dla rodziców i opiekunów, która nie wymaga posiadania drogich zabawek i sprzętów. Przecież najlepsze zabawy to te, podczas których dziecko użyje swojej wyobraźni! Ile radości dają papierowy samolot, klocki z pudełek, instrumenty z misek i garnków, kukiełki z ziemniaka czy puzzle wycięte z kolorowego opakowania. Czasem niewiele potrzeba, by wyczarować świat, który zachwyci malucha. Ponadto każda z opisanych zabaw może być wykorzystana także w późniejszym wieku – to inspirujące, kiedy dziecko samo rozwija i udoskonala znaną już zabawę.

Chciałam, aby zabawa z dzieckiem nie ograniczała się do przebywania z maluchem w domu. Stąd pomysły na zabawy na łące, nad morzem, w lesie czy podczas jazdy samochodem oraz podczas kąpieli. Bawmy się z dziećmi najczęściej, jak możemy. To zaprocentuje w przyszłości!
Ze wstępu AutorkiZobacz inne książki należące do kategorii: ,