Wydarzenia
2017-09-21 10:54

Autorzy Wydawnictwa „Nasza Księgarnia” gośćmi Festiwalu Literatury dla Dzieci 2017 w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy na spotkania z autorami Wydawnictwa "Nasza Księgarnia" podczas  rozpoczynającego się 3 października Festiwalu Literatury dla Dzieci w Poznaniu.
Z okazji premiery najnowszego tomu serii "Ale historia" zatytułowanego "Zygmuncie, i kto tu rządzi?" Grażyna Bąkiewicz spotka się z czytelnikami 4 października o godzinie 11.00 w Centrum Kultury Zamek.

Dzień później, 5 października o godzinie 11.00 w Centrum Kultury Zamek odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Kasdepke, twórcą znanego wszystkim dzieciom cyklu o przygodach detektywa Pozytywki. Tego samego dnia Księgarnia "Z Bajki", os. Wichrowe Wzgórze 124 o godzinie 11.30 zaprasza na spotkanie z Marcinem Brykczyńskim , autorem książki "Jak się nie bać gramatyki".
W Centrum Kultury Zamek młodzi czytelnicy wraz z Emilią Dziubak wyruszą w podróż inspirowaną zmieniającymi się porami roku. Start o godzinie 12.30.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie www.fldd.pl.