3 lata+

Pucio robi porządek

Dla kogo: dla każdego małego fana Pucia. Ta część przygód Pucia w zabawny sposób pokazuje, że sprzątanie ma sens, i inspiruje maluchy do utrzymywania porządku. W pokoju Pucia i Misi panuje niezły bałagan! Bez pomocy taty chyba nie uda się z nim rozprawić! Tylko jak znaleźć chęci do sprzątania, jeśli przy okazji znajduje się dawno zagubione zabawki, którymi natychmiast trzeba się pobawić?

Zobacz w sklepie


Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków

Dla kogo: dla dzieci, które już mówią; pomaga sprawdzić i ćwiczyć artykulację, czyli umiejętność poprawnego wymawiania głosek. Książka wspiera rozwój wymowy dziecka oraz pomaga rodzicom sprawdzić, czy ich pociecha mówi prawidłowo, czy też wymaga profesjonalnego wsparcia logopedycznego.

Zobacz w sklepie


Pucio umie opowiadać

Dla kogo: dla dzieci, które już mówią, posługują się zdaniami złożonymi, a teraz uczą się opowiadać i rozwijać swoje wypowiedzi. W części o narodzinach Bobo dzieci są zachęcane do opowiadania. Opowiadanie wymaga m.in. rozumienia związków przyczynowo-skutkowych i relacji czasowych.

Zobacz w sklepie


Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia

Dla kogo: dla każdego małego fana Pucia, w szczególności dla dziecka z trudnościami w jedzeniu. Kiedy Pucio wychodzi z restauracji z przepisem na pyszne placuszki, wiadomo, że szykuje się rodzinne gotowanie. Jeszcze tylko szybkie zakupy i można przystąpić do pracy. A ile przy tym zabawy! W książce znajduje się przepis na Puciowe placuszki z owocami do samodzielnego przyrządzenia.

Zobacz w sklepie


Pucio. Logopedyczne memo języczkowe

TO NIE JEST ZWYCZAJNE MEMO! Oprócz tradycyjnej gry otrzymujecie zestaw ćwiczeń logopedycznych, tak ważnych dla poprawnej wymowy głosek – do tego w formie fantastycznej zabawy! Na obrazkach zobaczycie Pucia i członków jego rodziny wykonujących różne ciekawe czynności. Zachęcają one do ćwiczeń sprawności języka w zabawny sposób nawiązujących do tego, co widzimy na ilustracjach.

Zobacz w sklepie


Pucio i Misia ubierają choinkę. Puzzle

Do ułożenia jest duży (składający się z 22 elementów) obrazek w kształcie choinki. Opakowanie zawiera też niespodziankę: kilka tekturowych bombek z wizerunkami bohaterów książek o Puciu do zawieszenia na prawdziwym drzewku lub do przystrojenia wózka.

Zobacz w sklepie


Pucio do tulenia. Maskotka

Pucio, ukochany bohater dzieci i rodziców, do przytulania i zasypiania, na spacery i do zabawy! Ta urocza maskotka sprawi radość każdemu maluchowi. Jest świetnym uzupełnieniem serii książek i gier.

Zobacz w sklepie


Misia do tulenia. Maskotka

Misia, starsza siostra Pucia, do przytulania i zasypiania, na spacery i do zabawy! Ta urocza maskotka jest świetnym uzupełnieniem serii książek i gier, tworzy znakomity duet z pluszowym Puciem.

Zobacz w sklepie