1 rok+

Co robi Pucio?

Dla kogo: dla dzieci najmłodszych oraz tych nieco starszych z trudnościami w rozwoju mowy, już wypowiadających pierwsze wyrażenia dźwiękonaśladowcze i takich, które niebawem zaczną używać pierwszych rzeczowników i czasowników. Książeczka zapoznaje dziecko z podstawowym zasobem rzeczowników i czasowników. Na poszczególnych stronach zaprezentowane są ilustracje odpowiadające na pytanie „Co to?” (np. kot) oraz „Co robi Pucio?” (np. głaszcze).

Zobacz w sklepie


Pucio mówi pierwsze słowa

Dla kogo: dla dzieci najmłodszych oraz tych nieco starszych z trudnościami w rozwoju mowy, już wypowiadających pierwsze wyrażenia dźwiękonaśladowcze i takich, które niebawem zaczną używać pierwszych rzeczowników i czasowników. Książka skoncentrowana jest na pierwszych rzeczownikach i czasownikach typowych dla rozwoju mowy dziecka. Ich rozumienia i używania dziecko uczy się w 1. i 2. roku życia. Dla starszych dzieci książka będzie doskonałym materiałem do pierwszych prób samodzielnego czytania.

Zobacz w sklepie


Pucio. Pierwsze zabawy

Obrazki dają okazję do rozmaitych zabaw, w zależności od możliwości intelektualnych i potrzeb dziecka: nauki nazywania obiektów, powtarzania i rozpoznawania wyrażeń dźwiękonaśladowczych, wyszukiwania wskazanych przez rodziców obiektów spośród kilku wybranych kartoników i wielu innych gier. Starsze dzieci mogą wykorzystać obrazki i podpisy do wstępnej nauki czytania (globalne czytanie wyrażeń dźwiękonaśladowczych).

Zobacz w sklepie


Pucio mówi dzień dobry

Dla kogo: dla każdego małego fana Pucia. Interaktywna książka opowiadająca o porannych rytuałach Pucia i Misi zachęca maluchy do naśladowania ulubionych bohaterów, dzięki czemu codzienne obowiązki stają się wspaniałą zabawą. Dziecko musi wskazywać i wykonywać różne czynności razem z Puciem i Misią.

Zobacz w sklepie


Pucio mówi dobranoc

Dla kogo: dla każdego małego fana Pucia. Książka, której zadaniem jest wyciszenie i pomoc w łagodnym zakończeniu dnia przed zaśnięciem.

Zobacz w sklepie


Pucio. Moje pierwsze układanki

W pudełku znajduje się 7 obrazków, a każdy z nich składa się z 3 części z typowymi dla puzzli wypustkami. Zadaniem dziecka jest złożenie ich razem. Czyste, jasne tło ułatwia koncentrację na obrazku, dzięki czemu zabawka jest odpowiednia już dla maluchów.

Zobacz w sklepie