Recenzje:
2015-11-16
gizanka [4]
Wyspy to fantastyczna przygoda dla dużych i małych. Na kartach tej książki znajdziemy wpaniałe obrazki do kolorowania, które przeniosą nas do zupełnie innego świata.

Polecam w 100%
http://www.rodzinkazinnegoswiata.pl/2015/11/wyspy-ksiazka-dla-marzycieli.html
2015-09-17
bibi [13]
Kolorowanie "Wysp" to trochę spełnianie swoich marzeń. Sama świadomość przeniesienia się na Ocean Spokojny, odległy archipelag wystających z wody barwnych, tętniących życiem wysp, zapowiada dobrą przygodę.
2015-08-24
mzagrajek [28]
Witajcie w podróży na niezwykły archipelag znajdujący się na Bardzo Spokojnym Oceanie. Rozgośćcie się na jego malowniczych ulicach, otoczonych różnokolorowymi domkami, z najróżniejszymi rodzajami dachów i okien. Poznajcie swoich przyszłych sąsiadów i obejrzyjcie roślinność, która zapewni Wam powiew świeżego powietrza. Dajcie się ponieść urokowi stworzeń tam żyjących, a na pewno tych wysp nigdy nie zapomnicie.
Zobaczcie miejsca, w których ocean żyje w zgodzie z brzegiem, gdzie podwodne żyjątka z ciekawością wyglądają na otaczającą ich roślinność. Zaprzyjaźnijcie się z ptaszkami, których różne rodzaje żyją ze sobą w harmonii śpiewając o pięknie zastanego świata. Niech zadziwi Was przyroda wyrastająca z najmniej oczekiwanych miejsc. Pozwólcie się porwać tej nostalgicznej kolorowance, której możliwości pomalowania spędzą Wam sen z powiek na dobrych kilka tygodni. Polecam kolorować cienkopisami lub bardzo cienkimi flamastrami – wychodzi zjawiskowo!
Anita Graboś to wielokrotnie nagradzana ilustratorka, autorka ponad 30 okładek do książek, której wystawy można było obejrzeć między innymi w galerii „Zapiecek” w Warszawie. „Wyspy” to zbiór spokojnych ilustracji, które zaczarują każdego. Kreska, którą są namalowane sprawia, że naprawdę można wczuć się w klimat Bardzo Spokojnego Oceanu. Książeczka nie nadaje się dla najmłodszych (2-5 lat), ale z pewnością poza tym zakresem wiekowym przyniesie wiele radości i możliwości spędzenia czasu. Nie tylko dzieci mogą mieć z niej ogromny pożytek – dorośli będą również się świetnie bawić przy jej zabarwianiu.