Ten jeden rok

Ten jeden rok


forma wydania: książka papierowa
oprawa: broszurowa

tłumacz:

Hanna Pasierska


rok wydania: 2015
liczba stron: 368
format: 135x204 mm
przedział wiekowy: 14-100
numer ISBN: 978-83-10-12927-7
 
   
cena:
34.90
chwilowo brak towaru
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
Kolejna książka bestsellerowej autorki "Zostań, jeśli kochasz" i "Wróć, jeśli pamiętasz".

Willem stracił kontrolę nad swoim życiem. Boleśnie zraniony śmiercią ojca obawia się kolejnej miłości i kolejnej (być może) straty. Nie potrafi jednak zapomnieć dnia spędzonego w Paryżu z pewną niezwykłą dziewczyną. Czuje, że musi ją odnaleźć, chociaż nie zna nawet jej prawdziwego imienia. Mimo to będzie próbował. W najbliższym roku czeka go kilka ważnych decyzji. Czy zaryzykuje? Czy otrzyma dar od losu i spotka ponownie Allyson?

"Ten jeden rok" to kontynuacja książki "Ten jeden dzień". Romantyczna i wciągająca opowieść o miłości, podróży i zbiegach okoliczności, które zmieniają całe życie.

Klienci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Zostań, jeśli kochasz
-30%

Wróć, jeśli pamiętasz
-30%

Dieta (nie)życia
-50%

Huczmiranki. Eukaliptus i werbena. Tom 1
-50%

Zobacz inne książki należące do kategorii: ,
Najnowsza recenzja:
2015-10-14
Małgorzata Ostrowska [1]
Jest to kolejna książka bestsellerowej autorki „Zostań, jeśli kochasz” i „Wróć, jeśli pamiętasz”. Niestety niedane mi było przeczytać żadnej z nich, ale oczywiście zaraz to nadrobię.

Główny bohater Willem stracił kontrolę nad swoim życiem. Został on bardzo boleśnie zraniony śmiercią ojca, która bardzo przeżywa. Podczas wycieczki do Paryża poznaje tam niezwykłą dziewczynę. I nie potrafi zapomnieć tego dnia, w którym ja poznał mimo tego, że nie pamięta nawet jej imienia. Dzień spędzony w Paryżu pozostaje dla niego zagadką, czy zdoła ja rozwikłać? Ale jego serce podpowiada mu, że musi ją odnaleźć, chociaż nie zna nawet jej prawdziwego imienia. Czy los będzie dla niego łaskawy i czy uda mu się spotkać z Allyson? Bo tak ma na imię zaginiona dziewczyna. Czy będą razem. Jest to bardzo romantyczna trochę zagmatwana opowieść o miłości, podróżach i zbiegach okoliczności, które maja wpływ na całe jego życie. Wciągająca do tego stopnia, że przeczytałam ja przez 2 dni. Lekka i przyjemna do czytania książka.
...pokaż pozostałe recenzje