Wydarzenia
2017-08-23 09:27

Spotkanie autorskie z Nataszą Sochą

Z okazji premiery drugiego tomu serii "Czarodziejka Zula" serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Nataszą Sochą, które odbędzie się 19 września o godzinie 11.00 w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Tynieckiej 40a w Warszawie.

Będzie to niepowtarzalna okazja do bezpośredniej rozmowy z autorką o nowej książce "Zula w szkole czarownic", warsztacie pracy, pomysłach na nowe książki, dlaczego warto czytać, co w czytaniu jest najpiękniejsze, a co dla niektórych bywa najtrudniejsze.
Autorka odpowie na wszystkie pytania, rozda autografy i podpisze książki.

Zgłoszenia grup zorganizowanych (szkoły podstawowe, klasy IV-VI) przyjmujemy pod adresem mbddim@gmail.com lub numerem telefonu 22-646-59-69."Czarodziejka Zula" to seria o zabawnej i rezolutnej dziewięciolatce, która zupełnie przypadkowo odkrywa w sobie pokłady magii. Początkowo nie do końca wie, jak tę moc mądrze wykorzystać, jednak z czasem się tego uczy. To również historia o przyjaźni, tolerancji oraz o tym, że w życiu ważne jest pomaganie innym. Ta seria spodoba się nie tylko małym dziewczynkom.