Ryba na drzewie

Ryba na drzewie


forma wydania: książka papierowa
oprawa: broszurowa

tłumacz:

Anna Studniarek


rok wydania: 2017
liczba stron: 256
format: 140 x 192 mm
przedział wiekowy: 6-14
numer ISBN: 978-83-10-13114-0
 
   
cena:
29.90
chwilowo brak towaru
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
Każdy jest na swój sposób mądry. Ale jeśli będziemy krytykować rybę, że nie umie chodzić po drzewach, to przez resztę życia będzie przekonana, że jest głupia.

Ally jest dość bystra, by oszukać wielu inteligentnych ludzi. Za każdym razem, kiedy trafia do nowej szkoły, w sprytny sposób ukrywa, że nie umie czytać. Ma już dość bycia nazywaną "ofiarą losu", ale boi się poprosić o pomoc – bo w końcu na głupotę nie ma lekarstwa, prawda? Jednak nowy nauczyciel dostrzega w kłopotliwym dzieciaku rozgarniętą, kreatywną i utalentowaną dziewczynkę. Odmieńcy zaczynają być akceptowani, a w klasie Ally dzieją się rzeczy, które uświadamiają jej, że ona sama – i wszyscy pozostali – są naprawdę kimś, a wielkie umysły nie zawsze myślą tak samo.

To pełna uczuć, podnosząca na duchu książka, która przemówi do każdego, kto kiedyś uważał, że coś z nim jest nie tak, bo nie pasował do rówieśników.

Klienci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Rafa koralowa
-70%

Czternasta złota rybka
-70%

Najwyższa góra, najgłębszy ocean. Obrazkowe kompendium cudów natury
-70%

Mity greckie dla dzieci w obrazkach
-60%

Zobacz inne książki należące do kategorii:
Dziennik cwaniaczka. Totalna demolka

117-piętrowy domek na drzewie

Nie bój się! Wielka księga strachu (nie tylko) dla cykorków

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Najnowsza recenzja:
2017-05-16
IwonaC [176]
Ryba na drzewie to książka, która podnosi na duchu, pokazuje, że nawet jeśli nie do końca wszystko potrafimy czy wyróżniamy się na czymś na tle grupy nie powinniśmy się tym martwić. Tylko pozornie nie pasujemy do grupy rówieśników czy oczekiwań dorosłych. Jednak w takich przypadkach jak Ally, ważne jest, aby trafić na odpowiednią osobę, na takiego pana Danielsa, który potrafi myśleć nieszablonowo i tą nieszablonowość dostrzega u innych. Pokazuje, że myśleć i działać można na wiele sposobów, a utarte ścieżki nie zawsze są najlepszymi. To właśnie dzięki niemu Ally powoli zmienia swoje podejście, co skutkuje również zmianą jej stosunków z rówieśnikami, dostrzega, że wcale nie musi być taka sama jak inni, by dobrze dogadywać się z kolegami.

http://www.czytajac.pl/2017/04/ryba-drzewie-lynda-mullaly-hunt/