Posłucham rodziców, jak się w końcu zamkną

Posłucham rodziców, jak się w końcu zamkną


forma wydania: książka papierowa
oprawa: broszurowa

tłumacz:

Anna Płocica


rok wydania: 2014
liczba stron: 432
format: 140 x 197 mm
przedział wiekowy: 18-100
numer ISBN: 978-83-10-12522-4
 
   
cena:
39.90
chwilowo brak towaru
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
Czy dla rodziców istnieje coś bardziej frustrującego od sytuacji, w których najzwyklejsza rozmowa z nastoletnim dzieckiem przeradza się w brutalną potyczkę słowną? Anthony E. Wolf w swojej książce, napisanej z dużą dozą humoru, solidaryzuje się z rodzicami, przynosi im nadzieję oraz daje praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z codziennymi wyzwaniami w wychowaniu nastolatków w dwudziestym pierwszym wieku.
Poradnik pomoże nam zrozumieć prawdziwą naturę nastoletniego dziecka, skrywaną pod płaszczykiem codziennego zachowania oraz zaprezentuje zasady pomagające skutecznie komunikować się z młodzieżą w świecie zdominowanym przez internet, elektronikę i media społecznościowe. Podpowie, jak umilić sobie życie z nastoletnim dzieckiem, przedstawi konkretne scenariusze zachowań oraz zilustruje, które odpowiedzi okażą się skuteczne, a które z góry skazane będą na niepowodzenie, kiedy nasza nastoletnia pociecha nie zechce spełnić polecenia lub przyjąć do wiadomości odmowy.

Wspaniała książka! Szczegółowy poradnik o wychowywaniu nastolatków, który zaoszczędzi niezliczonych godzin terapii i przyniesie pociechę wielu rodzinom.
dr Michael J. Bradley,
autor książki “Yes, Your Teen IS Crazy!"
["Tak, twój nastolatek jest szalony!"]
Klienci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Zostań, jeśli kochasz
-20%

Ten jeden rok
-20%

Dzieci z chmur. Opowieść o adopcji i macierzyństwie
-50%

Ten jeden dzień
-20%

Zobacz inne książki należące do kategorii: ,