Pechowa dziewczyna

Pechowa dziewczyna


forma wydania: książka papierowa
oprawa: broszurowa

rok wydania: 2016
liczba stron: 320
format: 135x204 mm
przedział wiekowy: 18-100
numer ISBN: 978-83-10-13069-3
 
   
cena:
29.90
chwilowo brak towaru
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
Julce Jastrzębskiej wali się świat. Najpierw rzuca ją facet, potem o mały włos (przypadkowo!) nie uśmierca szefa… Niezrażona niepowodzeniami postanawia utrzeć nosa swojemu byłemu i na dorocznej imprezie firmowej pokazać się z nowym wystrzałowym partnerem. Tylko skąd go wziąć? Niełatwa sprawa! Czy Julka dokona właściwego wyboru?

Pełna humoru historia dziewczyny dobrze obeznanej z urokami pracy w korporacji i poszukującej miłości w świecie szybkich randek.

Klienci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Huczmiranki. Eukaliptus i werbena. Tom 1
-50%

Huczmiranki. Rumianek i mięta. Tom 2
-50%

Jeszcze więcej nieboszczyków, czyli śledztwo z pazurem

Wróć, jeśli pamiętasz

Zobacz pozostałe książki wydane w serii:
Zobacz inne książki należące do kategorii: ,
Zaginiona wyspa

Dusia i Psinek-Świnek. Wszystko w porządku

Dusia i Psinek-Świnek. Pierwszy dzień w przedszkolu

Dobranocki na pogodę i niepogodę

Najnowsza recenzja:
2016-09-06
IwonaC [176]
Pechowa dziewczyna to jak wspomniałam książka należąca do tych, o których mówi się łatwe lekkie i przyjemne. Wiele motywów pojawiających się tutaj bardzo dobrze znamy, dlatego wydarzenia wokół których jest osnuta opowieść, są dość przewidywalne. Główna bohaterka jest młoda i przebojowa, jednak nie może długo znaleźć szczęścia w miłości – a przecież jest ono na wyciągnięcie ręki. W książce znajduje się wiele wątków pobocznych. Akcja toczy tutaj się w zawrotnym tempie i czasem aż brak chwili na złapanie oddechu.

Książka Pechowa dziewczyna jest naładowana tak dużym optymizmem i cechuje się doskonałym humorem, że nie sposób nie uśmiechnąć się w czasie czytania. Pechowa dziewczyna to antidotum na wszelkie smutki. Warto mieć ją pod ręką kiedy nadejdą długie i nużące jesienne wieczory