Kołysanka dla Rosalie

Kołysanka dla Rosalie


forma wydania: książka papierowa
oprawa: broszurowa

rok wydania: 2015
liczba stron: 464
format: 135x204 mm
przedział wiekowy: 18-100
numer ISBN: 978-83-10-12814-0
 
   
cena:
39.90
chwilowo brak towaru
Sposoby płatności ?
Koszty dostawy ?
DO LISTY ŻYCZEŃZ LISTY ŻYCZEŃ
Do wartemborskiego pałacu, obecnie funkcjonującego jako hotel, przyjeżdżają goście: pisarz zainteresowany historią drugiej wojny światowej, emerytowany architekt o nienagannych manierach, roztargniona, samotna dziewczyna, sympatyczne starsze małżeństwo, wścibska pani Róża z mężem pantoflarzem i tajemniczy wędkarze, którzy znikają na całe dnie. Czy ktoś z nich stoi za uprowadzeniem małej Rosalie oraz jej niani? I jaki związek z tym incydentem ma wygrywana przez zabytkową pozytywkę stara kołysanka?

Tę zagadkę spróbuje rozwikłać Klara, znana czytelnikom z powieści "Tajemnice Luizy Bein", jednocześnie usiłując nie zepsuć swojego obfitującego w burzliwe momenty związku z Kubą.


Klienci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Zapiski z Annopola
-50%

Lokator do wynajęcia
-50%

Huczmiranki. Eukaliptus i werbena. Tom 1
-50%

Trzy panie w samochodzie, czyli sekta olimpijska
-50%

Zobacz inne książki należące do kategorii: ,
Najnowsza recenzja:
2016-05-31
Książkowo czyta [3]
http://ksiazkowoczyta.blogspot.com/…/przeszosc-zakleta-w-dz…

Niniejsza powieść jest już kolejną, którą przeczytałam spośród dorobku literackiego Renaty Kosin, w książce poznajemy dalsze losy bohaterów znanych nam już z „Tajemnic Luizy Bein”.

Klara i Jakub otwierają w końcu wymarzony pensjonat. Z każdym kolejnym dniem pojawiają się w nim nowi goście, są to ludzie, którzy diametralnie się od siebie różnią wiec atmosfera w różanym pałacu, gdzie mieści się pensjonat bywa czasami bardzo „gorąca”.

Klara popada zaś w coraz większe rozdrażnienie i coraz trudniej jej znieść wszechobecne w jej otoczeniu róże – zarówno same kwiaty jak i nieprzebrana ilość różanych motywów, które początkowo ją zachwycały i miały być wizytówką pensjonatu aktualnie wywołują u niej potężną irytację... (ciąg dalszy na Książkowo czyta)
...pokaż pozostałe recenzje