Kontakt


Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA Sp. z o.o.
ul. Sarabandy 24c,
02-868 Warszawa

tel. 22 643 93 89
faks 22 643 70 28

http://www.nk.com.pl
naszaksiegarnia@nk.com.pl


Sklep internetowy:


tel. 22 641 56 32
faks 22 643 70 28
sklep.wysylkowy@nk.com.pl

NIP: 526-020-52-85
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000038853

Kapitał zakładowy i wpłacony: 96 300,00 PLN

Nr konta dla Klientów z Polski:
PEKAO S.A. V O/Warszawa 81124062921111000050201200

Nr konta dla Klientów zagranicznych:
IBAN - PL 81124062921111000050201200
SWIFT - PKOPPLPW

PRACOWNICY NASZEJ KSIĘGARNI

Dział Handlowy:

Marek Dobrowolski - Dyrektor Handlowy
m.dobrowolski@nk.com.pl

Agnieszka Żebrowska - Kierownik Działu Handlowego
a.zebrowska@nk.com.pl
tel. 22 331 91 54

Marta Pawluk - Specjalista ds. Rynków Publikacji Elektronicznych
m.pawluk@nk.com.pl
tel. 22 338 92 24

Sabina Lasota - Handlowiec (sprzedaż wysyłkowa)
sklep.wysylkowy@nk.com.pl
tel. 22 641 56 32

Agnieszka Szałkiewicz - Specjalista ds. Klientów Hurtowych
a.szalkiewicz@nk.com.pl
tel. 22 338 92 13

Marta Łukasiewicz - Specjalista ds. Klientów E-commerce
m.lukasiewicz@nk.com.pl
tel. 22 338 92 36

Bożena Zamiar - Specjalista ds. Handlowych
b.zamiar@nk.com.pl
tel. 22 338 92 02

Karol Popiński - Specjalista ds. Rynku Gier
k.popinski@nk.com.pl
tel. 22 338 92 11


Dział Wydawniczy i Promocja:

Dariusz Sędek - Dyrektor ds. Wydawniczych i  Promocji
d.sedek@nk.com.pl

Anna Garbal - Redaktor Prowadzący
a.garbal@nk.com.pl

Katarzyna Lajborek - Redaktor Prowadzący
k.lajborek@nk.com.pl

Katarzyna Piętka - Redaktor Prowadzący
k.pietka@nk.com.pl

Joanna Wajs - Redaktor Prowadzący
j.wajs@nk.com.pl

Magdalena Korobkiewicz - Sekretarz redakcji
m.korobkiewicz@nk.com.pl

Joanna Kończak - Sekretarz redakcji
j.konczak@nk.com.pl


Promocja:

Agata Janaszek - Kierownik ds. Promocji i Reklamy
a.janaszek@nk.com.pl


Jan Ławicki - Specjalista ds. Promocji i Reklamy
j.lawicki@nk.com.pl

Dagmara Olesińska - Specjalista ds. Promocji i Reklamy
d.olesinska@nk.com.pl

Maria Pstrągowska - Specjalista ds. Promocji i Reklamy
m.pstragowska@nk.com.pl

Bartosz Renans - Specjalista ds. Promocji i Reklamy
b.renans@nk.com.pl



Dział Produkcji:

Małgorzata Wielądek - Dyrektor Produkcji

Krystyna Michalak - Specjalista ds. Produkcji Gier Planszowych


Dział Gier Planszowych:

Jarosław Basałyga - Dyrektor ds. Gier Planszowych
j.basalyga@nk.com.pl


Jeśli masz uwagi i pytania dotyczące funkcjonowania serwisu skontaktuj się z webmaster@nk.com.pl